sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
01 Partner Sp. z o.o.
01 Partner Sp. z o.o.

01 Partner Sp. z o.o. jest jedną z niewielu firm, która jest integratorem sprzętu komputerowego, systemów okablowania, sprzętu telekomunikacyjnego i oprogramowania w sieci lokalne, metropolitalne i rozległe. Jesteśmy samowystarczalni w zakresie integracji systemów  komputerowych, sieci komputerowych, dowolnej wielkości central abonenckich z systemem poczty elektronicznej i systemem okablowania a także urządzeń teletransmisyjnych dla przekazu głosu i danych na dowolne odległości. Jesteśmy w stanie zrealizować jednolity system, który zaspokoi wymagania najbardziej wymagających klientów. Odbiorcom końcowym możemy zaoferować wszystkie te produkty bezpośrednio.
Specjalnością firmy są kompleksowe rozwiązania systemów teleinformatycznych. Firma prowadzi szeroką działalność w zakresie systemów telekomunikacyjnych, komputerowych i informatycznych, oferuje swoim klientom kompleksową obsługę obejmującą konsultacje, projektowanie, dostawy urządzeń uruchomienie oraz serwis i obsługę posprzedażną.
Naszą misją jest sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczanie rozwiązań zwiększających ich efektywność i konkurencyjność na rynku. Chcemy być postrzegani jako solidny i fachowy partner i integrator najnowszych technologii teleinformatycznych.

To wszystko oznacza:
·doradztwo,
·ofertę,
·dostawę,
·instalację,
·wsparcie,
·serwis,
·pełną odpowiedzialność z jednej firmy

Strona internetowa:www.01partner.com.pl
Wizytówka:www.01partner.alarmywpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@01partner.com.pl
Telefon:

tel. (42) 64 54 100

fax (42) 64 54 101

Ulica:Lodowa 101
Kod i miasto:93-232 Łódź
Województwo:Łódzkie