sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Najnowsze informacje
System monitoringu wizyjnego jest jednym z najbardziej istotnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa mienia zarówno w domach, jak i w firmach. W dzisiejszych czasach trudno obejść się bez nowoczesnego monitoringu. Jest on wykorzystywany niemalże we wszystkich miejscach wymagających nadzoru, takich jak domy mieszkalne, sklepy i centra handlowe, obiekty przemysłowe czy instytucje publiczne, a także w ramach monitoringu miejskiego – na ulicach i w miejscach publicznych.
Więcej
Dzięki nowoczesnym systemom automatyki wykorzystującym sterowniki programowalne – PLC można osiągnąć jeszcze większą funkcjonalność.
Więcej
26.09-27.09.2018r. w hotelu Nosalowy Dwór Business & SPA w Zakopanem, odbędzie się 16 edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.
Więcej
Monitoring wideo staje się coraz powszechniejszy, w dużej mierze dzięki kamerom IP nie wymagającym tworzenia złożonych systemów. Technologia IP pozwala na przesyłanie obrazu z wykorzystaniem połączenia internetowego i śledzenie wybranego obszaru za pośrednictwem laptopa, tabletu czy telefonu bez konieczności kupowania dodatkowego rejestratora.
Więcej
Bezpieczeństwo rodziny oraz naszego mienia, to dla wielu ludzi priorytet. I trudno się temu dziwić, zwłaszcza, że coraz częściej można usłyszeć o brutalnych napadach lub nieuczciwości odwiedzających mieszkania osób - inkasentów, fachowców czy niań do dzieci. W jaki sposób trzymać rękę na pulsie? Można postawić na ukryte kamery - zapraszamy do lektury na temat tego sprzętu.
Więcej
RODO, Audyt, Aspekty prawne, Błędy i wątpliwości w monitoringu, MacheLearning i wiele więcej … Monitoring wizyjny obejmuje przestrzenie zarówno publiczne jak i prywatne. Staje się on bardzo popularnym narzędziem kontroli, dlatego konferencja będzie dotyczyła bezpieczeństwa obiektów i obszarów, a także nowych przepisów prawnych, w tym także RODO, które muszą być zastosowane w instytucjach i firmach.
Więcej
Inteligentny wideodomofon – brzmi bardzo spektakularnie – przyznacie? Ciężko w kilku słowach określić czym jest tak naprawdę wspomniane urządzenie, dlatego zdecydowaliśmy się poświęcić temu cały artykuł, który miejmy nadzieję przybliży czytelnikom specyfikę tego wynalazku oraz otworzy bramy do świata nowoczesnych technologii, które wspomagają codzienne życie.
Więcej
CCTV to nowoczesny, telewizyjny system dozorowy, którego głównym zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa. Dzięki systemom wizyjnym monitoruje się cały czas miejsca i budynki narażone na wandalizm, włamania lub inne zdarzenia niepożądane.
Więcej
27-28 września 2017 w Resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem odbyła się piętnasta,południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.Wyjątkowa, jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 320 uczestników, a stolica Tatr na dwa dni stała się centrum technologii zabezpieczeń elektronicznych, monitoringu, instalacji telekomunikacyjnych, systemów zarządzania budynkiem i rozwiązań Data Center.
Więcej
Już po raz kolejny nasi specjaliści i praktycy przedstawią Państwu najnowsze i przede wszystkim najskuteczniejsze formy zabezpieczeń dla Państwa firmy! O tym na co zwrócić uwagę i co jest niezbędne to utrzymania optymalnego poziomu bezpieczeństwa będą mogli Państwo posłuchać już niedługo, wystarczy darmowa rejestracja!
Więcej
27-28 września 2017 w Zakopanem odbędzie się piętnasta, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Na projektantów czekają wyjątkowe, jubileuszowe atrakcje oraz nowości w formule spotkania.
Więcej
FIRE|EXPO 2017 to jedna z największych specjalistycznych konferencji branży przeciwpożarowej w tej edycji również z rozszerzonym działem security. Już 27 lipca 2017 na PGE NARODOWYM - DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM. Zapraszamy na coroczne spotkanie specjalistów i praktyków ochrony przeciwpożarowej i technicznych zabezpieczeń podczas 14 już edycji KONGRESU POŻARNICTWA - konferencji poświęconej bezpieczeństwu pożarowemu w budownictwie i przemyśle.
Więcej
W dniach 20-22 września w Lipsku (Niemcy) odbędą się XV Branżowe Targi Techniki Obiektowej, Elektrotechniki, Oświetlenia oraz Klimatyzacji i Automatyzacji efa. Targi te są miejscem spotkań dla przedstawicieli przemysłu, instalatorów i hurtowników z terenu środkowych Niemiec. Równolegle z targami efa odbywać się będą Branżowe Targi Technik Wysoko- i Średnionapięciowych – HIVOLTEC.
Więcej
Nowoczesny monitoring domu wyposażony w odpowiednie kamery to skuteczny sposób na ochronę domowników i ich mienia. Najpierw trzeba jednak skompletować odpowiedni zestaw do monitoringu. Do wyboru są m.in. kamery IP, kamery zewnętrzne i kamery obrotowe. Które z nich najlepiej sprawdzą się do monitorowania domu i jego najbliższej okolicy?
Więcej
15–16 marca 2017 w Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu odbyła się kolejna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych - SPIN Extra 2017. Wydarzenie umożliwiło wymianę wiedzy i kontaktów pomiędzy ponad 210 uczestnikami - projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi. Prelekcje wygłosiło 25 prelegentów, a 28 firm zaprezentowało swoje rozwiązania na stoiskach wystawienniczych. Program wydarzenia wzbogaciły dwa panele eksperckie.
Więcej
Nasz dom, naszą twierdzą, dlatego też warto zadbać o to, aby był bezpieczny dla domowników. Szczególną uwagę warto zwrócić na ochronę podczas nieobecności. Złodzieje to doskonali obserwatorzy i zazwyczaj na dłuższy czas przed planowaną kradzieżą przyglądają się obiektowi. Zwracają uwagę na godziny, w których systematycznie wychodzimy do pracy i szkoły, dlatego też do włamań bardzo często dochodzi również w trakcie dnia, gdy w ogóle się tego nie spodziewamy.
Więcej
15–16 marca 2017 w Hotel AQUARIUS SPA***** położonym w Kołobrzegu, odbędzie się SPIN Extra 2017 - Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o. SPIN umożliwia wymianę wiedzy i kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi.
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA.
Więcej
Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o., to wydarzenie umożliwiające wymianę wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci spotykają się, żeby rozmawiać o najnowszych technologiach i rozwiązaniach branżowych.Tradycja wydarzeń z serii SPIN została zapoczątkowana 15 lat temu.
Więcej
Myśląc o oświetleniu budynku, zazwyczaj bierzemy pod uwagę tylko to standardowe. Lampy sufitowe i boczne, które są podstawowym źródłem światła w każdym spośród wnętrz. Ale to nie jedyny system oświetlenia, który – zgodnie z wymogami BHP – musi zostać zainstalowany. Tym drugim, niepozornym ale niezwykle ważnym jest oświetlenie awaryjne.
Więcej
Rok w rok dochodzi do wielu zdarzeń, zatruć, a nawet zgonów spowodowanych ulatniającym się z urządzeń grzewczych tlenkiem węgla. Fakt iż jest on niewykrywalny żadnym z ludzkich zmysłów czyni go bardzo niebezpiecznym. Wiążący się ok. 270 razy chętniej z hemoglobiną niż tlen, czad dokonuje ogromnych spustoszeń w organizmie w bardzo krótkim czasie. Długa ekspozycja na działanie nawet niewielkiego stężenia stanowi spore zagrożenie.
Więcej
15–16 marca 2017w Hotel AQUARIUS SPA***** położonym w Kołobrzegu, odbędzie się SPIN Extra 2017. Tradycja wydarzeń z serii SPIN została zapoczątkowana 15 lat temu. Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o., to wydarzenie o wyjątkowej atmosferze sprzyjającej swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci branżowi spotykają się, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.
Więcej
Jeden z najbardziej niebezpiecznych dla człowieka gazów to tlenek węgla (CO, czad). Pierwsze oznaki zatrucia czadem to ból i zawroty głowy, osłabienie i utrata przytomności. Objawów nie należy lekceważyć – w przypadku ich wykrycia konieczna jest natychmiastowa pomoc. Wdychanie tlenku węgla o wysokim stężeniu prowadzi do zgonu w przeciągu kilku minut.
Więcej
21-22 września 2016 w Bukowinie Tatrzańskiej odbyła się kolejna południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. W wydarzeniu wzięło udział blisko 200 projektantów, prelekcje wygłosiło 30 prelegentów, a 35 firm prezentowało swoje rozwiązania na stoiskach wystawienniczych.
Więcej
Konferencja skierowana jest do podmiotów uczestniczących w procesie realizacji inwestycji budowlanych, którzy chcą być na bieżąco z wytycznymi i zmianami w przepisach oraz nowościami w dziedzinie stosowanych rozwiązań w budownictwie. To również szansa na podniesienie kwalifikacji zawodowych i zdobycie cennej wiedzy pod okiem wysokiej klasy ekspertów.
Więcej
Program konferencji obfitować będzie w wykłady praktyków, specjalistów oraz przedstawicieli firm technologicznych oferujących nowoczesne i sprawdzone systemy zabezpieczeń. Dzięki ekspertom dowiedzą się Państwo co nowego w branży, jakie są korzyści z oferowanych rozwiązań a przede wszystkim na co zwrócić uwagę przy ich wyborze. Zapraszamy do Warszawy 20 października na VIII edycję konferencji.
Więcej
Planowane zmiany w przepisach przeciwpożarowych dla garaży spowodują brak wydłużenia przejść ewakuacyjnych przy wentylacji strumieniowej. W związku z tym zapraszamy na spotkanie konferencyjne do Katowic (21/09/2016 Hotel Novotel Centrum Katowice ****) gdzie oprócz zagadnień poświęconych projektowaniu i infrastrukturze garaży i parkingów podziemnych przedstawione zostaną zagadnienia związane z propozycją zmian w warunkach technicznych jakim powinny odpowiada budynki i ich usytuowanie, które ukazały się 11 maja br.
Więcej
Sytuacje kryzysowe mogą pojawić się w wyniku działania przyrody, kataklizmów, a także być efektem działalności człowieka. Aby im zapobiec niezwykle ważna jest identyfikacja przyczyny problemu oraz jej dogłębna analiza. Opracowywanie skutecznej strategii przeciwdziałania skutkom sytuacji kryzysowych to jedno z najważniejszych wyzwań, z którym muszą zmierzyć się funkcjonariusze służb mundurowych oraz przedstawiciele administracji publicznej.
Więcej
21-22 września 2016 w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 14 SPIN: jesienna, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Nadchodząca edycja odbędzie się w sprawdzonej i cenionej przez Partnerów i uczestników formule łączącej prelekcje, prezentacje ekspertów, wymianę spostrzeżeń w strefie stoisk wystawienniczych oraz specjalny czas poświęcony na integrację i rozmowy biznesowe.
Więcej
Podczas 4. edycji Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO Państwowa Straż Pożarna zorganizuje stoisko poświęcone ochronie dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Specjaliści z dziedziny przeciwpożarowej oraz obrony cywilnej poprowadzą szereg wykładów i prezentacji. Targi odbędą się w dniach 5-7 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.
Więcej
Miesiąc lipiec 2016 obfituje w ważne wydarzenia poświęcone bezpieczeństwu: Szczyt NATO (zagrożenia bezpieczeństwa międzynarodowego), Światowe Dni Młodzieży (specjalne wymogi bezpieczeństwa) oraz w samym centrum tych wydarzeń 21 lipca br. coroczna największa specjalistyczna konferencja poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu - Kongres Pożarnictwa FIRE|EXPO 2016.
Więcej
Przede wszystkim dobre pałki teleskopowe są tylko i wyłącznie narzędziami przeznaczonymi do samoobrony. Możemy je bez najmniejszych problemów nabyć, a także posiadać przy sobie. Jednak wciąż potrafią wzbudzać wiele kontrowersji, szczególnie mowa tutaj o aspektach prawnych ich użycia. Najważniejszy wydaje się jej sam rozmiar. Waha się on najczęściej od 16 do 26 cm. Tak więc samo przenoszenie hartowanej pałki teleskopowej powinno być dla nas naprawdę wygodne. Im ona będzie mniejsza, tym jeszcze lepiej dla nas. Poza tym może stanowić swoiste przedłużenie naszej ręki.
Więcej
Strony wizytówki to niezastąpiony sposób by zaistnieć w sieci. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw, dzięki wizytówce w sieci mają państwo szansę zaistnieć w internecie i dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów. Dzięki stronom dobrze zaprojektowanym stronom wizytówkowym mogą państwo przedstawić profil i zakres działalności swojej firmy, a także umieścić na niej swoją ofertę, adres firmy, godziny otwarcia, mapkę dojazdową i galerię oferowanych produktów, na życzenie klienta strona może być dowolnie rozbudowana.
Więcej
Budowa i wyposażenie domu to inwestycja wiążąca się z ogromnymi kosztami. Jak zabezpieczyć nieruchomość przed zagrożeniami? Czy wystarczy tylko zakup polisy?
Więcej
Bezpieczeństwo domu każdy z nas traktuje priorytetowo. To przecież własne cztery kąty stanowią symbol braku zagrożenia, rodzinnego ciepła, spokoju i pewności. Różne losowe zdarzenia sprawiają jednak, że domowy ład bywa często przerywany. Takie wypadki jak pożary lub chociażby włamanie mogą przytrafić się każdemu z nas. Warto zatem odpowiednio wcześniej skutecznie obronić się przed tego typu sytuacjami. Za pomocą różnych urządzeń i gadżetów jesteśmy w stanie zmniejszyć ryzyko wystąpienia niektórych niechcianych incydentów.
Więcej
Szkolenie jest adresowane do właścicieli budynków, w tym do firm, uczelni, instytutów, gmin i ich zakładów budżetowych, spółek, spółdzielni mieszkaniowych, TBS, wspólnot mieszkaniowych, oraz do firm zarządzających nieruchomościami.
Więcej
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska D+H Polska podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex 2016 w dniach 25-28 kwietnia w Poznaniu.
Więcej
W weekend 15-17 kwietnia każdy, kto planuje budowę lub remont będzie miał okazję nie tylko poznać ofertę firm z branży budowlanej i energetycznej ale też uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.
Więcej
Za nami SPIN Extra 2016. Podczas 2-dniowej konferencji 26 prelegentów, reprezentantów producentów, dystrybutorów i ekspertów branżowych, zaprezentowało swoje rozwiązania w trakcie 21 prelekcji. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób, a w strefie wystawienniczej swoje produkty zaprezentowały 23 firmy. Tak, w wielkim skrócie można podsumować wiosenną edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN Extra 2016, która odbyła się w dniach 9-10 marca w Hotelu 5* Marina Club w Sile k. Olsztyna.
Więcej
W dniach 27 – 29 stycznia w Warszawskim EXPO XXI odbyły się XIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA zorganizowane zostały XXIV Targi ŚWIATŁO oraz VI Wystawa TELETECHNIKA. Targi ELEKTROTECHNIKA tradycyjnie skierowane były do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.
Więcej
SPIN Extra 2016 (2016-03-04)
SPIN Extra 2016 to kompendium wiedzy nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych oraz miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw. Tradycyjnie w trakcie SPIN Extra 2016 zapraszamy do udziału w panelach prowadzonych przez ekspertów branżowych.
Więcej
9–10 marca 2016 w Hotelu 5* Marina Club zlokalizowanym w samym sercu Warmii i Mazur – Sile k. Olszyna, odbędzie się SPIN Extra 2016. Edycja wiosenna dedykowana jest dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.
Więcej
Firma D+H Polska wprowadziła zimowa promocję na centralę sygnalizacji pożarowej Protec 6400. Jest to interaktywna, cyfrowa i adresowalna centrala przeznaczona dla budynków o średniej i dużej kubaturze, takich jak: obiekty przemysłowe, hotele, biurowce, lotniska, szpitale. System charakteryzuje się wysoką odpornością na fałszywe alarmy, precyzyjną lokalizacją zdarzenia pożarowego (aż 120 znaków opisu na wyświetlaczu) i dużą elastycznością w zakresie podłączenia elementów pętlowych.
Więcej
26 prelegentów – reprezentantów producentów, dystrybutorów, ekspertów branżowych, 23 prelekcje, ponad 740 minut wystąpień, 28 stoisk do testowania sprzętu, blisko 200 projektantów, 2 dni indywidualnych konsultacji i omawiania projektów – te kilka liczb opisuje pokrótce trzynastą, południową edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – 13 SPIN, która odbyła się w dniach 14–15 października 2015 w BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej.
Więcej
Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży –to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Na jedyne tego typu targi w Europie Środkowej zapraszamy już 6 i 7października do Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego EXPO Kraków.
Więcej
W pierwszy wrześniowy weekend 5-6 zapraszamy do Hali Sportowej przy ul. I-go Maja 4 w Andrychowie gdzie po raz 5 już odbędą się TARGI „DOM Z POMYSŁEM” (Budownictwo, Instalacje, Wnętrza).
Więcej
W dniach 14–15października 2015 w BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się jesienne Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych – wydarzenie, które od 13 lat stanowi centralne miejsce umożliwiające wymianę kontaktów, wiedzy i doświadczeń w branży niskich prądów. 13 SPIN dedykowany jest dla projektantów instalacji niskoprądowych z obszaru południowej i centralnej Polski.
Więcej
Zbliża się kolejna edycja jedynych w Polsce i cieszących się niesłabnącą popularnością Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance.
Więcej
Marka TTiTC jest uznanym na polskim rynku dystrybutorem nowoczesnych systemów interkomowych. W związku z rosnącymi wymaganiami Klientów, oferta przedsiębiorstwa ciągle się poszerza. TTiTC zajmuje się nie tylko dystrybucją ale również serwisowaniem, projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych, teleinformatycznych, czy telekomunikacyjnych.
Więcej
Zapraszamy do obejrzenia reportażu filmowego ze SPIN Extra 2015 (edycja wiosenna,15-16 kwietnia 2015, Marina Golf Club Siła k. Olsztyna). Do zobaczenia podczas kolejnej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych w dniach 14-15.10.2015 w Bukowinie Tatrzańskiej .
Więcej
15–16 kwietnia 2015 w Hotelu Marina Golf Club w Sile k. Olsztyna odbyła się czwarta wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych dedykowana dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.
Więcej
Celem konferencji jest przedstawienie najważniejszych praktyk, zadań oraz procedur mających na celu ochronę fizyczną oraz techniczną obiektów i obszarów, jak również prowadzonych działań w zakresie zapobiegania, rozpoznawania i wykrywania potencjalnych zagrożeń.
Więcej
W ostatnich latach usługa monitoringu stała się bardzo popularna i powszechna. Objęte są nią sklepy i firmy, często osiedla, a nawet miasta. Teraz przyszła pora na monitoring mieszkań i domów prywatnych. Jak sprawić, by dom był bezpieczny, a nam żyło się komfortowo?
Więcej
Przedstawiciele producentów i dystrybutorów oraz eksperci branżowi podczas 21 prelekcji omówią m.in. przykłady wdrożeń, funkcjonalności proponowanych rozwiązań oraz wyzwania związane z projektowaniem systemów. SPIN Extra 2015 to kompendium wiedzy nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych oraz miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw.
Więcej
SPIN Extra 2015 - Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych odbędzie się w dniach 15–16 kwietnia 2015 w Hotelu***** Marina Golf Club, Siła k. Olsztyna. Od trzynastu lat celem SPIN jest tworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i doświadczenia w branży niskich prądów. Wiosenna edycja adresowana jest do Projektantów Instalacji Niskoprądowych z obszaru północnej i centralnej Polski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. Formularz zgłoszeniowy na SPIN Extra 2015 jest już dostępny na stronie. Rejestracja możliwa będzie w terminie do 25 marca 2015.
Więcej
Wybór odpowiedniej firmy budowlanej w procesie zakupu i remontu mieszkania, jest jedna z najtrudniejszych rzeczy. Brnąc przez szereg umów i papierów podczas podpisywania umowy kupna domu czy mieszkania, mamy do dyspozycji wiedzę notariusza i agenta nieruchomości. Przy wyborze fachowców, którzy zajmą się remontem naszych czterech ścian, musimy zdać się na swoją intuicję i opinie innych.
Więcej
Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to wydarzenie mające na celu tworzenie warunków sprzyjających wymianie kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi. SPIN to dwa dni transferu wiedzy, technologii i rozwiązań. Spotkania organizowane są od trzynastu lat. Dotychczas odbyło się już piętnaście edycji spotkań profesjonalistów branży niskich prądów.
Więcej
Energooszczędność, komfort, a przede wszystkim jakość – to czynniki, które dziś wielu z nas najbardziej ceni w domowym, wewnętrznym oraz zewnętrznym oświetleniu. Aby w pełni cieszyć się z oświetlenia o wysokim standardzie, często wymieniamy tradycyjne żarówki na diody LED. Takie rozwiązanie sprawdza się idealnie zarówno wewnątrz mieszkania, jak i w przestrzeni przydomowej. Jak jednak rozwiązać problem oświetlenia na klatkach schodowych, rozległych ogrodach czy też miejscach rzadko odwiedzanych, gdzie nie potrzebujemy permanentnego źródła światła? Warto skorzystać z czujników ruchu.
Więcej
Jak służby reagują w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych? Jak osiągnąć gotowość do skutecznego działania w sytuacji zagrożenia? Jakie są priorytety, cele i wymagania służące zapewnianiu sprawnego funkcjonowania infrastruktury krytycznej? Na te i inne pytania odpowiemy podczas Konferencji w Warszawie.
Więcej
Bezpieczny budynek (2014-12-30)
Ochrona własnego mienia znajdującego się w budynkach mieszkalnych czy też budynkach usługowych staje się w dzisiejszych czasach coraz powszechniejsza, a tym bardziej potrzebna. Dlatego coraz bardziej nieodzownym elementem, na zainstalowanie którego w swoich budynkach decyduje się coraz więcej osób, są alarmy.
Więcej
Rozdzielnica elektryczna jest specjalnym urządzeniem przeznaczonym do rozdzielania energii elektrycznej oraz do łączenia i zabezpieczania obwodów przed następstwami zwarć i przeciążeń. Poza aparaturą spełniającą te funkcje, do jej elementów zalicza się konstrukcje pomiarowe, sygnalizacyjne i sterownicze.
Więcej
Inwestując pieniądze i czas w budowę domu chcemy mieć pewność, że będziemy mogli bezpiecznie w nim mieszkać. Coraz częściej decydujemy się więc na założenie systemu alarmowego. Na system alarmowy składa się kilka ważnych elementów. Są to: centrala alarmowa, manipulator, czujki, sygnalizator alarmowy i dodatkowe przyciski alarmowe. Jak działa system alarmowy i w jaki sposób nas chroni? Zapraszamy do lektury artykułu.
Więcej
Sklepzkamerkami.pl to najlepszy wybór dla każdego, kto poszukuje kamer najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. U nas zamówisz i natychmiastowo otrzymasz urządzenia marki Sony, Samsung, Areconta oraz Hikvision.
Więcej
W dniach 29 i 30 października Kraków stanie się centrum międzynarodowego przemysłu, gdzie spotkają się specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci w zakresie utrzymania ruchu, a to za sprawą targów, które śmiało można nazwać najważniejszymi dla wspomnianych branż.
Więcej
Konferencja jest spotkaniem przedstawicieli służb mundurowych oraz administracji publicznej i ma na celu, poznanie ich potrzeb oraz wskazanie możliwych kierunków zmian, mających na celu rozwój i poprawę skuteczności działania organów w sytuacjach kryzysowych.
Więcej
Jedną ze stref prezentowanych na Targach SyMas będzie strefa Atex, gdzie wystawcy zaprezentują urządzenia i rozwiązania stosowane w strefach zagrożonych wybuchem, pozwalające zminimalizować ryzyko wybuchu i przyczyniające się do wzrostu bezpieczeństwa procesów produkcyjnych. W strefie Atex zaprezentowane zostaną: zabezpieczenia przeciwwybuchowe, zabezpieczenia procesowe, systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów.
Więcej
Już dziś zapraszamy do udziału wszystkich tych z Państwa, którzy doskonale zdają sobie sprawę z rangi problemu i chcą w pełni wykorzystać dostępne możliwości zabezpieczeń na Konferencję - Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń, która odbędzie się w Warszawie w dniach 21-22.10.2014.
Więcej
Dom Inteligentny (2014-08-11)
Inteligentny dom to nowoczesny system, dzięki któremu żyje się nam zdecydowanie łatwiej a co ważne z pewnością o wiele oszczędniej i bezpieczniej. Niektóre projekty domów oferowane przez biura architektoniczne domyślnie posiadają już takie instalacje - warto zatem bliżej przyjrzeć się temu rozwiązaniu.
Więcej
Targi Hotel-Gastro Meeting to jedyne w swoim rodzaju spotkanie dla branży hotelarskiej w Polsce południowej. Zapraszamy przedstawicieli sektora horeca do wzięcia udziału w w tym niezwykłym spotkaniu branżowym - Targach Wyposażenia Hoteli, Gastronomii i Cateringu - HOTEL-GASTRO Meeting . W tym samym terminie odbędą się również Targi Przemysłu Mięsnego - MEAT MEETING.
Więcej
Targi przeznaczone są dla przedstawicieli przemysłu: spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, budowlanego, rolniczego, drzewnego, przetwórczego, wydobywczego, metalurgicznego, mineralnego, gospodarowania odpadami i innych. Podczas targów nie zabraknie również KONFERENCJI poświęconej materiałom sypkim i masowym oraz tradycyjnie odbywających się na każdych targach formatu easyFairs® - bezpłatnych seminariów learnShops™.
Więcej
W dniach 09-11.05.2014r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz. Na kilkudziesięciu stoiskach firmy zaprezentują nowości, które aktualnie pojawiły się na rynku. Będą to m.in.: kominki, energooszczędne kotły wielopaliwowe, systemy izolacji, materiały budowlane, okna, kolektory a także elementy wyposażenia wnętrz.
Więcej
Obserwując sytuacje na świecie, zauważyliśmy jak wiele dzieje się na arenie międzynarodowej. Sytuacje kryzysowe zdarzają się w każdym kraju w związku z czym każdy Naród musi poradzić sobie z nimi najlepiej jak potrafi. Niezbędna jest sprawna komunikacja, odpowiedni sprzęt, ale i oprogramowanie informatyczne, które usprawni każde działanie.
Więcej
Zapraszamy do zapoznania się z raportem z XXII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego - Targów ŚWIATŁO, które odbyły się w dniach 26 - 28 lutego br. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym.
Więcej
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyniki Konkursu na Najlepszy Wyrób XII Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA 2014 oraz XXII Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2014. Wszystkim Laureatom serdecznie gartulujemy!
Więcej
Podczas Targów swoją ofertę będzie prezentować blisko 70 wystawców działających w branży budowlanej na płaszczyźnie materiałów budowlanych, izolacyjnych, brukowych, stolarki okiennej, drzwiowej. Zaprezentują się także Firmy z ofertą wyposażenia od płytek ceramicznych po meble, schody. Producenci Techniki Grzewczej zaprezentują najnowsze systemy energooszczędnego ogrzewania.
Więcej
W dniach 14-16.02.2014 w Gliwicach na terenie Hali Sportowej Politechniki Śląskiej ul. Kaszubska 28 odbywały się XV Targi Budownictwa. Podczas trzech dni targowych swoją ofertę prezentowało kilkadziesiąt firm z miasta Gliwice, powiatu gliwickiego i okolic. Swoją ofertę prezentowało blisko 120 wystawców z branży ogólnobudowlanej, instalacyjnej, wyposażenia wnętrz.
Więcej
Na naszych targach swoje stoiska zaprezentują firmy z małopolski, śląska i nie tylko. Będzie można zobaczyć całą gamę materiałów budowlanych, także ofertę mebli do domu bądź ogrodu, technikę grzewczą i sanitarną i wiele innych. Osoby które szczególnie interesuje temat budownictwa energooszczędnego i pasywnego także znajdą coś dla siebie
Więcej
Targom ELEKTROTECHNIKA 2014 towarzyszy cykl szkoleń oraz warsztatów, które stanowią kompendium wiedzy technicznej i prawno-normalizacyjnej niezbędnej do projektowania i kierowania elektrycznymi i teletechnicznymi pracami budowlanymi, pracami modernizacyjnymi oraz eksploatacyjnymi i konserwacyjnymi.
Więcej
To będzie największe i najważniejsze jesienne wydarzenie branży HORECA w Polsce. Doskonałe połączenie trzech imprez targowych, które każdego roku ściągają do Krakowa setki wystawców z całego świata oraz tysiące gości.
Więcej
V edycja Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz IV edycja Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE odbyła się 2 i 3 października 2013 w Hali Targów w Krakowie.
Więcej
Jednak nie dlatego, postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję konferencji na temat systemów wspomagających pracę instytucji odpowiedzialnych za sprawne reagowanie. Głównym celem, jaki nam przyświeca jest spotkanie z ludźmi, którzy spotykają się z sytuacjami kryzysowymi na co dzień. Zapraszamy i Państwa do dyskusji! ,,Systemy do zarządzania kryzysowego" - 23 października, Warszawa
Więcej
Już po raz czwarty mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję, która będzie poświęcona tematyce bezpieczeństwa obiektów przemysłowych, biurowców i obiektów użyteczności publicznej. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z Państwem niezależni eksperci, którzy opowiedzą o praktycznych aspektach funkcjonowania systemów zabezpieczeń. Więcej
Więcej
IV edycja Targów MAINTENANCE oraz V edycja Targów SyMas, która już 2 i 3 października odbędzie się w Hali Targów w Krakowie na ul. Centralnej 41a, zapowiada się interesująco nie tylko ze względu na szeroką ofertę wystawców,ale również program towarzyszący.
Więcej
Stadion Narodowy, zintegrowane centra komunikacyjne PKP, pierwszy polski biurowiec pasywny, certyfikacja LEED w praktyce, zasady ochrony antyterrorystycznej obiektów komercyjnych - to i wiele więcej na VII Ogólnopolskim Kongresie Facility Management.
Więcej
2 i 3 października b.r. zapraszamy do Krakowa na wyjątkowe wydarzenie jakim są IV Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE oraz V Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Impreza odbędzie w Hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41a.
Więcej
Nie sposób wyobrazić sobie dobrze prosperującej firmy bez sprawnie i właściwie działającego działu Utrzymania Ruchu, który z kolei nie mógłby funkcjonować bez wykwalifikowanych specjalistów. Wykorzystanie odpowiednich urządzeń i technologii, w połączeniu z odpowiednim przeszkoleniem pracowników to klucz do sukcesu firmy. Spotkania branżowe są miejscem, gdzie doświadczenie i oferta wielu firm zebrane są w jednym miejscu zapewniając możliwość wyboru oferty najbardziej dostosowanej do potrzeb.
Więcej
Już niedługo, w weekend 14-15 września 2013 wrocławska Hala Orbita ponownie zamieni się w forum dla fanów czterech kółek i tego, co związane jest z motoryzacją. Prezentacje urządzeń diagnostycznych, narzędzi, części zamiennych, akcesoriów i oprogramowania, a także warsztaty, seminaria oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Więcej
Facility Management efektywnie wspiera zarządzanie firmami komercyjnymi, staje się jednym z ważniejszych sektorów biznesu. FM to nie tylko zarządzanie nieruchomością ale przede wszystkim zarządzanie wartością. Wzrost świadomości rynku nieruchomości niejako obliguje Facility Management do postępu technologicznego podlegającemu ciągłemu rozwojowi.
Więcej
Jak zaprojektować skuteczny system monitoringu wizyjnego na osiedlu – m.in. na to pytanie odpowiedzą eksperci podczas Międzynarodowych Targów Technik Zabezpieczeń, Ochrony Pracy i Pożarnictwa WISE 2013, które odbędą się w dniach 19-21 listopada w warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.
Więcej
„Bezpieczeństwo osób i mienia w aspekcie prawa, zarządzania i techniki” – to temat konferencji, która odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Technik Zabezpieczeń, Ochrony Pracy i Pożarnictwa WISE 2013.
Więcej
Już po raz drugi, jesienią w Krakowie odbędzie się cykl szkoleniowy pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, organizowany w ramach IV Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE oraz V Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki – SyMas. Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu odbędzie się 2 i 3 października 2013 roku w Hali Targów w Krakowie.
Więcej
Wystawcy i kontrahenci z Europy i Azji, prelekcje i panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych tematów dla branży – tak będą wyglądały Międzynarodowe Targi Technik Zabezpieczeń, Ochrony Pracy i Pożarnictwa w Warszawie – WISE 2013.
Więcej
Parkowanie na drogach pożarowych, instalowanie krat w oknach i przedsionkach oraz trzymanie mebli na korytarzach to działania, które utrudniają ewakuację i pracę strażaków w przypadku pożaru. Narażają też mieszkańców na wysokie mandaty – przypomina Home Broker.
Więcej
Wspólnie z naszymi Partnerami merytoryczni: Instytutem Techniki Budowlanej i Polska Izbą Systemów Alarmowych zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji „Ochrona przeciwpożarowa w budynkach użyteczności publicznej”. Organizatorem Konferencji jest czasopismo branżowe „Ochrona Mienia i Informacji”.
Więcej
Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie są w tym roku Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi CENERG i Wystawa TELETECHNIKA. Na ponad 10 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce. Nowoczesne rozwiązania będą eksponowane w specjalnie przygotowanej Strefie Innowacji.
Więcej
Od 15 do 17 lutego na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej odbyły się już po raz 14 Gliwickie Targi Budownictwa. Swoją ofertę prezentowało blisko 140 wystawców. Tematem wiodącym imprezy były domy energooszczędne, urządzenia ekologiczne, wykorzystujące naturalne zasoby słońca, ziemi i powietrza.
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.
Więcej
Międzynarodowe Targi Technik Zabezpieczeń, Ochrony Pracy i Pożarnictwa w Warszawie – WISE 2013 to profesjonalna wystawa łącząca sektory związane z zabezpieczeniami i ochroną. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną najnowsze produkty z wielu powiązanych ze sobą dziedzin, od nowoczesnych systemów alarmowych i zabezpieczeń, po ochronę przeciwpożarową i BHP.
Więcej
Masz piękny dom, na który pracowałeś latami? Chcesz, żeby był bezpieczny ale nie chcesz szpecić posesji kamerami i wysokimi ogrodzeniami? Jest nowy sposób, by posiadłość dalej budziła zachwyt, a jednocześnie intruzi zostali zauważeni w porę. To niewidoczny dla oka, zakopywany system ostrzegania.
Więcej
Coraz trudniejsza sytuacja w branży, tak znacznie różniąca się od niedawnych doświadczeń boomu budowlanego, wymaga nowego podejścia do tematu organizacji imprezy wystawienniczej dedykowanej branży osłon przeciwsłonecznych i bram. Nowa data Międzynarodowych Targów RBT Expo oraz konferencji branżowej zostanie ustalona w marcu 2013.
Więcej
Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) wraz z firmami stowarzyszonymi w Radzie przygotuje dokument dotyczący monitoringu wizyjnego w centrach i sieciach handlowych.
Więcej
10 tysięcy branżowych profesjonalistów odwiedziło w minionym tygodniu Kraków. Powód? Wyjątkowy. Trwała jubileuszowa edycja największych w kraju jesiennych Targów branży HORECA. 20. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 11. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 10. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO® to trzy, odbywające się w jednym miejscu i czasie, doskonale dobrane pod względem tematyki Targi, podczas których zaprezentowało się ponad 300 firm z Polski i Zagranicy.
Więcej
W Targach Kielce w 2013 roku odbędą się pierwsze w Polsce targi osłonowe. To z pewnością największe tego typu przedsięwzięcie w Europie Środkowo-Wschodniej. Polska branża rolet, bram i technik osłonowych od lat umacnia swoją pozycję w Europie, a produkty osłonowe, powstałe nad Wisłą coraz śmielej konkurują na zagranicznych rynkach. Stąd inicjatywa, a w efekcie realizacja pomysłu na organizację Targów RBT EXPO.
Więcej
Na targach spotkali się przedstawiciele branży motoryzacyjnej. Właściciele oraz pracownicy: warsztatów samochodowych, wulkanizacyjnych, blacharskich, lakierniczych, stacji kontroli pojazdów, myjni, klubów tuningowych oraz producenci, dealerzy i indywidualni sprzedawcy pojazdów. Nie zabrakło również przedstawicieli organizacji motoryzacyjnych.
Więcej
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału już w VI edycji konferencji poświęconej nowoczesnym rozwiązaniom dedykowanym instytucjom i służbom odpowiedzialnym za utrzymanie bezpieczeństwa i zarządzanie w sytuacjach kryzysowych.
Więcej
Już 19 i 20 października zapraszamy do Wrocławia, gdzie w Hali Orbita, spotkają się producenci i dystrybutorzy sprzętu, wyposażenia i produktów przeznaczonych dla warsztatów samochodowych, lakierniczych czy stacji kontroli pojazdów.
Więcej
Pierwszy raz w Polsce serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w treningu MOBOTIX, który odbędzie się w terminie od 9-12 października br. w Warszawie. Uczestnictwo w szkoleniu jest częścią programu partnerskiego MOBOTIX i warunkiem uzyskania statusu Certifed Partner=RABATY. Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w danej części treningu.
Więcej
Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz towarzyszące im Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku program towarzyszący zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Jedną z atrakcji będzie możliwość uczestnictwa w Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu.
Więcej
Psujące się windy to, wprawdzie coraz rzadszy ale, wciąż problem wielu osiedli mieszkaniowych, a nawet biur. Dotyczy on zwłaszcza starszych urządzeń – które wymagają modernizacji. Dzięki zastosowaniu w kabinach nowej technologii alarmowej awarie wind mogą stać się znacznie mniej dokuczliwe.
Więcej
Już niecałe dwa miesiące (19-20 października) dzielą nas od wyjątkowego wydarzenia jakim są organizowane we Wrocławiu Targi MeCaTech - obsługi serwisowej pojazdów i techniki warsztatowej. W sportowej rywalizacji sprawdzą się najlepsi mechanicy oraz elektromechanicy z całego kraju.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia-Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług (MZHPiU) oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23.06 2012 r. uroczyście zakończyli II edycję Programu „Rzetelni w Biznesie” Wielką Galą „Rzetelnych”, która odbyła się w hotelu Gromada w Warszawie i zgromadziła około 500 osób.
Więcej
W większości krajów od wielu lat obserwuje się niesłabnące zapotrzebowanie na edukację, w tym na podwyższanie kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw, determinowane zawrotnym tempem postępu technologicznego i coraz ostrzejszą walką konkurencyjną.
Więcej
Hotel, pensjonat, restauracja, bar, kawiarnia, zajazd, ośrodek wypoczynkowy. Co je łączy? Zapewne to, że każdy z nich powinien dbać o najwyższą jakość świadczonych usług. Czy tak rzeczywiście jest? Sądząc po ogromnym zainteresowaniu hotelarzy i restauratorów Targami HORECA®/GASTROFOOD® zdecydowanie możemy uznać, że tak. Kolejna edycja tych znanych Targów odbędzie się tradycyjnie jesienią - od 14. do 16. listopada w hali przy ul. Centralnej 41A w Krakowie.
Więcej
Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Techniki Kryminalistycznej zakończona powodzeniem. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab to specjalistyczna, branżowa impreza, na której spotykają się producenci, dystrybutorzy produktów i usług wykorzystywanych w technice kryminalistycznej wraz z odbiorcami takiej oferty, w tym - naukowcami.
Więcej
CONTICA Solutions oraz Linc Polska zapraszają na konferencję, która odbędzie się w Hotelu Filmar w Toruniu dnia 17 maja 2012r. W czasie konferencji zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania firmy Lancom oraz Mobotix oraz zostaną omówione systemy monitoringu IP w oparciu o rozwiązania obu firm.
Więcej
Po raz pierwszy w Polsce serdecznie zapraszamy na szkolenie techniczne dla zaawansowanych z zakresu integracji kamer termowizyjnych FLIR Systems. Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy umożliwiającej integrację kamer termowizyjnych FLIR przy użyciu rozwiązań Nexus, jak również znanych oprogramowań firm trzecich, sprzętu, czy komponentów sieciowych. Spotkanie obejmuje indywidualne ćwiczenia praktyczne.
Więcej
Zachęcamy do wzięcia udziału w II edycji wydarzenia poświęconego technologiom i systemom skutecznego reagowania w przypadkach zagrożeń bezpieczeństwa i życia.
Więcej
Program „RZETELNI W BIZNESIE” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim. Uczestnicy Programu „Rzetelni w Biznesie” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.
Więcej
Technologia co dzień zaskakuje nas coraz to nowymi rozwiązaniami i udogodnieniami. Gdy do innowacyjnych pomysłów dodamy jeszcze doświadczenie i wiedzę producentów, mogą powstać naprawdę niesamowite urządzenia, które udoskonalą i ułatwią nasze codzienne życie.
Więcej
Celem konferencji jest przedstawienie technologii i zintegrowanych systemów służących do zoptymalizowania zarządzania budynkiem oraz prezentacja najlepszych rozwiązań i standardów stosowanych w Facility Management.
Więcej
Od drugiej połowy listopada innowacyjne urządzenia ReadyNAS firmy NETGEAR będą dostępne z profesjonalnymi kamerami Mobotix. Takie zestawy do monitoringu domu lub firmy cechuje łatwy montaż, proste przechowywanie danych (obrazów) oraz dostęp z każdego miejsca na ziemi.
Więcej
Za nami III edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas oraz II edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE. Tegoroczna odsłona targów odbyła się według sprawdzonej już koncepcji, ale obfitowała również w nowe wydarzenia towarzyszące.
Więcej
Dwutlenek węgla jest jednym z naturalnych składników powietrza, potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania organizmów żywych. Gdy wzrasta jego stężenie w otoczeniu, staje się prawdziwie niebezpieczny dla życia i zdrowia.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz firma Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. zapraszają 29 października na finał V edycji Ogólnopolskiego Konkursu budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury. Głównym celem konkursu jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne.
Więcej
Zbliżają się dwie ważne dla branży wydarzenia: Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE oraz Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas. Imprezy odbędą się równolegle w dniach 5 i 6 października 2011r. w Krakowie.
Więcej
III Konferencja Instytutu Bezpieczeństwa i Informacji odbędzie się w dniu 22 września 2011 roku, w Katowicach. Jako trzecia z cyklu „Strategia Zarządzania Bezpieczeństwem w Biznesie”, odnosić będzie się do wcześniej poruszanych tematów i będzie ich kontynuacją.
Więcej
Facility Management efektywnie wspiera zarządzanie firmami komercyjnymi, staje się jednym z ważniejszych sektorów biznesu. FM to nie tylko zarządzanie nieruchomością, ale przede wszystkim zarządzanie wartością. Konferencja będzie doskonałym miejscem wymiany doświadczeń związanych z funkcjonowaniem wszystkich atrybutów budynku, zarówno w nowych obiektach jak i tych, które powstały wiele lat temu. Zaproszeni eksperci podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem w tym obszarze.
Więcej
Redakcja czasopisma "Ochrona Mienia i Informacji" już po raz szósty organizuje konferencję, na której będzie można zapoznać się z procedurą otrzymania poświadczenia bezpieczeństwa przemysłowego, proponowanymi zmianami w prawie dotyczącym zabezpieczenia obiektów wojskowych, infrastruktury krytycznej itp. oraz zasadami projektowania systemów dozorowych i kontroli dostępu.
Więcej
W dniu 26.04.2010 podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń SECUREX odbyło się rozstrzygnięcie niezwykle ważnego dla branży konkursu Polski Mistrz Techniki Alarmowej zorganizowanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM”.
Więcej
Sześciu finalistów – sześć dwuosobowych zespołów wyłonionych z kilkudziesięciu zgłoszonych do eliminacji zmierzyło się z zadaniami sześciu konkurencji związanych z systemami telewizji dozorowej, sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu przygotowanych przez Partnerów technicznych Mistrzostw oraz konkurencji siódmej, nieznanej zespołom przed finałami, przygotowanej przez PISA
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy
Alarm Service S.C. Małgorzata i Andrzej Jośko - Projekt, Montaż, Serwis
Alarm Service S.C. Małgorzata i Andrzej Jośko - Projekt, Montaż, Serwis

Zobacz wizytówkę
AUTO-ALARM  Z.H.U. mgr inż. Janusz Niedziałek
AUTO-ALARM Z.H.U. mgr inż. Janusz Niedziałek

Zobacz wizytówkę

Najbliższe targi i wystawy