sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
CAMSAT
CAMSAT

CAMSAT specjalizuje się w produkcji bezprzewodowych systemów transmisji sygnałów audio/video i telemetrii. Nowatorskie, w całości opracowane przez nas rozwiązania są efektem dynamicznej i twórczej pracy całego zespołu CAMSAT. Rozwiązania Camsat oparte są na radiowych urządzeniach nadawczo - odbiorczych pracujących w wolnych pasmach radiowych 5,8 GHz.
Flagowymi rozwiązaniami naszej firmy są zestawy CAM5816h oraz TCO 5807h, którego dodatkowym atutem jest przystępna cena, identyczna jak systemów starej generacji pracujących w paśmie 2,4 Ghz. Kolejnym zestawem cieszącym się bardzo dobrą opinią odbiorców jest bezprzewodowy zestaw telemetrii CD04 (pasmo 869MHZ o mocy 0.5 W). Pozwala on na bezprzewodowe sterowanie kamerami szybkoobrotowymi oraz rejestratorami DVR.


Partnerami firmy są znaczące sieci hurtowni zabezpieczeń w całym kraju. Firma kooperuje z polskimi hurtowniami,większymi zakładami wykonawczymi oraz przedsiębiorstwami zagranicznymi z terenu Unii Europejskiej jak i Europy Wschodniej.
Wszystkie produkty Firmy Camsat charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i wysokimi standardami jakości.     W procesach produkcyjnych stosowane są wyłącznie najwyższej jakości komponenty i surowce. Zaawansowany poziom technologiczny gwarantuje niezawodność, trwałość i estetykę oferowanych towarów. Pragniemy być postrzegani jako rzetelny i wiarygodny partner gwarantujący pewne, ciągłe doskonalone produkty po satysfakcjonujących naszych klientów cenach. Nasza stabilna pozycja i osiągane sukcesy ekonomiczne to m.in. wynik wprowadzania najnowszych rozwiązań technologicznych, nowoczesnej polityki zarządzania przedsiębiorstwem zorientowanej na ciągłe doskonalenie i rozwój, wspomaganej nowatorskimi narzędziami zwiększającymi sprawność działania.

MISJA:
Misją firmy jest tworzenie nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie urządzeń i technologii bezprzewodowych oraz dystrybucja systemów CCTV.

CELE:
Produkowanie wyrobów najwyższej jakości, konkurencyjnych zarówno pod względem technicznym, estetycznym jak i cenowym, prowadzenie prac projektowych i konstrukcyjnych, których efektem jest ciągłe doskonalenie oferowanych towarów i usług, utrzymywanie wysokich kwalifikacji pracowników poprzez ustawiczne szkolenia
wprowadzanie najnowszych rozwiązań technologicznych rozszerzenie dystrybucji sprzętu CCTV z uwzględnieniem najlepszych parametrów technicznych oraz wysokich standardów jakości.

Nasz zakres działania:
■Produkcja profesjonalnych systemów bezprzewodowych do transmisji: obrazu videooraz sterowań telemetrycznych (do kamer obrotowych) pracujących w wolnych pasmach ISM 5,8GHz oraz 10GHz
■Hurtowa dystrybucja systemów CCTV
■Projektowanie i kompletacja systemów monitoringu,
■Specjalistyczne doradztwo techniczne
■Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wierzymy, że znajdą Państwo w naszej ofercie interesujące propozycje, które spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym, jaki i cenowym.

Strona internetowa:camsat.com.pl
Wizytówka:www.camsat.alarmywpolsce.pl
Adres e-mail:camsat@camsat.com.pl
Telefon:Tel. (+48) 52 387 3658
Fax. (+48) 52 387 5466
Ulica:Prosta 32
Kod i miasto:86-050 Solec Kujawski k/Bydgoszczy
Województwo:Kujawsko-pomorskie