sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
FES Trading Sp. z o.o.
FES Trading Sp. z o.o.

FES spółka z ograniczoną odpowiedzialnością założona została w roku 1990. Od początku istnienia ukierunkowaliśmy działalność na systemy zabezpieczeń. Od kilkunastu lat zdobywamy doświadczenie na wielu płaszczyznach związanych z obsługą i doradztwem technicznym.

Zajmujemy się handlem hurtowym oraz instalacjami w zakresie systemów bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji pożaru i kontroli dostępu. Zaopatrujemy dystrybutorów oraz firmy instalatorskiena terenie całej Polski. Jesteśmy dystrybutorem na terenie Polski firm : Satel, Merit LiLin, Fujinon,  Siemens, Laskomex, CBC, Revolutionary Robotics -AVL.
Posiadamy biuro w centrum Gdańska o powierzchni biurowo-magazynowej ponad 550 m, kw. Dzięki dużemu zapleczu technologicznemu i wykształconej kadrze inżynierskiej oraz owocnej współpracy z firmami branży technologii cyfrowych z Tajwanu i Korei jako jedna z pierwszych firm w Polsce i Europie Środkowej wdrażamy nowoczesne technologie do branży systemów bezpieczeństwa. Nasze produkty są eksponowane na międzynarodowych targach w Polsce i krajach UE, gdzie budzą szerokie zainteresowanie.
Utrzymujemy stałą współpracę ze służbami bezpieczeństwa publicznego jak: Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska. Dostarczamy również nowoczesną technologię dla wielu agencji ochrony o zasięgu krajowym i lokalnym.
Z początkiem 2000 r. utworzyliśmy profesjonalny dział instalatorsko-montażowy ukierunkowany na usługi w branży elektronicznej. Zajmujemy się przede wszystkim instalacją zabezpieczeń antywłamaniowych i przeciwpożarowych, wdrażaniem systemów kontroli dostępu i telewizji przemysłowej jak również sieciami strukturalnymi.

W ostatnich latach oprócz szeroko pojętej branży zabezpieczeń firma nasza realizuje również inne projekty związane z elektrotechniką niskoprądową jak: zdalne sterowanie i transmisja danych, nagłośnienia obiektów, tworzenie oprogramowania dla wizualizacji procesów przemysłowych itp.
Wśród realizowanych kontraktów możemy pochwalić się również wyposażaniem obiektów sportowych takich jak : pływalnie, hale sportowe, stadiony lekkoatletyczne w wszelkiego rodzaju instalacje elektronicznie. W obiektach tych uruchamialiśmy systemy antywłamaniowe, sygnalizacji pożaru, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu i nagłośnienia elektroakustycznego.
Z jakości naszych usług wyrażają zadowolenie sieci wielkich supermarketów jak: Tesco, Real, Auchan, Carrefour, Leroy Merlin, Alpha Centrum, Macro Cash and Carry, Jeronimo Martins.
Wdrożyliśmy systemy bezpieczeństwa o różnym stopniu skomplikowania w wielu zakładach przemysłowych: od niewielkich zakładów przetwórczych i produkcyjnych, po bardzo duże obiekty przemysłowe typu - Stocznia Gdańska, Stocznia Gdynia, Elektrociepłownia Wybrzeże, Elektromontaż Gdańsk, Mostostal.

Wykonaliśmy wiele instalacji dla jednostek budżetowych, realizujemy zlecenia gminne, zabezpieczamy w systemy monitorowania oraz łączności szkoły, szpitale i przychodnie zdrowia, fundacje, urzędy miejskie, urząd morski, spółdzielnie mieszkaniowe itp.

Z naszych systemów cyfrowej transmisji video korzysta największy polski operator sieci komórkowej - firma Polkomtel - PLUS GSM, z którą podpisaliśmy umowę o stałej współpracy.
Mając na uwadze dobro i zadowolenie naszego klienta, pragniemy dostarczać Państwu towary i usługi najwyższej jakości. Dlatego szczególną uwagę przykładamy do klasy  wprowadzanych i promowanych przez nas produktów.
W związku z tym, w ramach programu "Unia dla Przedsiębiorczych" prowadzonego przez Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, został zaprojektowany, a następnie wdrożony w naszej firmie System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Audit certyfikacyjny pozytywnie zdaliśmy w styczniu 2007 roku.

Strona internetowa:www.fes.pl
Wizytówka:www.fes.alarmywpolsce.pl
Adres e-mail:fes@fes.pl
Telefon:tel.: (+48) 58 340 00 41..44
fax: (+48) 58 340 00 45
Ulica:Schuberta 100
Kod i miasto:80-171 Gdańsk
Województwo:Pomorskie