sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Infra System Control
Infra System Control

Firma Infra System Control powstała w 1989 roku, posiada obecnie silną pozycję na rynku systemów alarmowych. W świetle ciągle rosnącego zagrożenia przestępczością jesteśmy częstokroć zmuszani do stosowania nowoczesnych i niezawodnych systemów alarmowych. W ciągu 13 lat naszej działalności w branży security wykonaliśmy blisko 1000 instalacji. Od 3 lat zajmujemy się transmisją danych dla potrzeb naszych klientów, włączając w to dostęp do Internetu.
Na liście naszych klientów znajdują się między innymi oddziały banków, urzędy państwowe i wojskowe, szkoły, internaty oraz całe osiedla domków jednorodzinnych. Zawsze stawialiśmy na wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo systemów, co obecnie owocuje niezawodnością oraz zadowoleniem klientów. Dostarczamy produkty o doskonałym współczynniku jakość/możliwości/cena. Dysponujemy wyposażonymi w profesjonalny sprzęt wyspecjalizowanymi grupami montażowymi i serwisowymi. Stale współpracujemy z liderami rozwiązań internetowych, security i telekomunikacji.
Firma posiada wszelkie wymagane prawem pozwolenia a także szereg certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje. Wiążąc się z nami, możesz być pewien długiej i owocnej współpracy. Naszym celem jest wniesienie jakości oraz bezpieczeństwa do domów i firm naszych użytkowników.
Na tych stronach możecie Państwo zapoznać się z ogólnymi informacjami na temat firmy Infra System Control, jej filozofią, wykonanymi pracami (w tym referencjami) oraz planami na przyszłość. Korzystając z odnośników po lewej stronie możecie sie Państwo uzyskać podstawowe informacje takie jak dane firmy, dane kontaktowe, informacje o pracownikach, propozycje pracy. Możecie także zapoznać się z galerią zdjęć. Dostępna jest także ogólna oferta handlowa oraz uprawnienia jakimi dysponujemy. 

Oferta firmy obejmuje:
- systemy sygnalizacji pożaru,
- systemy sygnalizacji włamania i napadu,
- systemy telewizji użytkowej CCTV,
- systemy kontroli dostępu,
- systemy oddymiania,
- sieci logiczne (okablowanie strukturalne),
- instalacje elektryczne,
- instalacje tzw. "inteligentny budynek",
- radiowe systemy transmisji danych,
- administracja sieciami lokalnymi,
- konfiguracja i serwisowanie serwerów i urządzeń sieciowych.

Zapewniamy również:
- opracowanie projektów technicznych,
- wykonanie instalacji i montaż urządzeń (wraz z ich dostawą),
- uruchomienie systemu oraz przeszkolenie personelu obsługującego,
- pełny serwis całodobowy, gwarancyjny i pogwarancyjny autoryzowany przez producentów,
- fachową poradę techniczną,
- wykonujemy również remonty i modernizacje w/w systemów.

Oferujemy systemy i urządzenia wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię producentów krajowych i zagranicznych, spełniające rygorystyczne wymogi norm europejskich.

Strona internetowa:isc.szczecin.pl
Wizytówka:www.isc.alarmywpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@isc.szczecin.pl
Telefon:tel.: (91) 483-52-03,
fax: (91) 483-52-03
Ulica:Gen. L.Rayskiego 35/1
Kod i miasto:70-426 Szczecin
Województwo:Zachodnio-pomorskie