sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
PE DAMIR SC
PE DAMIR SC

Głównym zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest budowa instalacji teletechnicznych w obiektach: układanie okablowania, montaż osprzętu, uruchomienie. Naszą specjalizacją są średnie i duże obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej.
Zajmujemy się również konserwacją istniejących systemów, utrzymaniem w sprawności i stałej gotowości do działania w sytuacjach alarmowych.

Dla współpracy z elementami, których miejsce montażu jest poza budynkiem oraz dla połączenia kablowego pomiędzy budynkami jak również dla przyłączy dostarczających sygnały od odpowiednich operatorów, budujemy kanalizację kablową zarówno dla kabli miedzianych jak i światłowodowych.
Od początku działalności zajmowaliśmy się produkcją urządzeń elektronicznych. Do dnia dzisiejszego w naszej ofercie znajdują się regulatory oświetlenia dużej mocy. Głównymi odbiorcami regulatorów są fermy drobiu.
Wieloletnie, bogate doświadczenie techniczne wykorzystujemy wykonując liczne projekty budowlane systemów teletechnicznych i instalacji elektrycznych.

Bogata lista referencyjna naszego przedsiębiorstwa w zakresie projektowym i wykonawczym zawiera między innymi największe obiekty powstałe w ostatnich latach nie tylko w  Olsztynie i województwie, a także poza nim.
Przyszłość naszego przedsiębiorstwa wiążemy z kontynuacją obecnego profilu działalności, sprzedając usługi na najwyższym poziomie jakościowym.
Natomiast identyfikacja znaczących aspektów środowiskowych pozwola nam wypracować właściwą politykę ekologiczną zakładu, której celem jest oszczędność materiałów i surowców oraz dbałość o środowisko w procesie produkcji.

Oferujemy projekty i wykonanie instalacji teletechnicznych i elektrycznych.

Instalacje Okablowania Strukturalnego
Systemy Sygnalizacji Pożaru
Dźwiękowe Systemy Ostrzegania
Systemy Telewizji Dozorowej
Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
Systemy Oddymiania i Napowietrzania
Instalacje Elektryczne

Strona internetowa:www.damir.pl
Wizytówka:www..alarmywpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@damir.pl
Telefon:tel. 0-89 534-59-70
fax. 0-89 533-88-41
Ulica:Metalowa 3
Kod i miasto:10-603 Olsztyn
Województwo:Warmińsko-mazurskie