sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe POLMARK spółka jawna
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe POLMARK spółka jawna
Firma POLMARK powstała w 1992 r.  Przedmiotem działalności firmy stała się dystrybucja i montaż szeroko rozumianych elektronicznych systemów zabezpieczeń.

W 1994 roku odnieśliśmy pierwszy duży sukces. W drodze przetargu organizowanego przez Państwową Straż Pożarną zostaliśmy jako jedyna firma w woj. lubelskim wybrani do budowy i eksploatacji sieci monitoringu pożarowego.

Kilka tygodni później powstało pierwsze w lubelskim i jedno z pierwszych w Polsce ALARMOWE CENTRUM ODBIORCZE w KM PSP w Lublinie.

Dziś monitoring prowadzony przez naszą firmę to łącznie 8 stacji monitorowania alarmów, zlokalizowanych na terenie m. Lublina i woj. lubelskiego.

Monitorujemy banki, hipermarkety, szpitale, muzea, obiekty sportowe, hotele, obiekty użyteczności publicznej, oraz wiele firm i budynków prywatnych

Teren Lublina i okolic monitorowany jest przy użyciu 3 stacji radiowych, pracujących na różnych (zastrzeżonych) częstotliwościach i wieloliniowej stacji telefonicznej, dzięki czemu zapewniona jest nadmiarowość transmisji, co daje pewność dotarcia sygnału o alarmie.

Od kilku lat prowadzimy również monitorowanie sygnałów alarmu włamania i napadu, połączone z interwencją uzbrojonych patroli Agencji Ochrony.

Jednocześnie rozwijaliśmy dział projektowania i instalacji wykonując w tym czasie setki dużych i mniejszych systemów zabezpieczeń.

Dział handlowy prowadzony początkowo w formie skromnego sklepu jest obecnie w stanie dostarczyć naszym klientom praktycznie dowolne urządzenie czy cały system z oferty większości producentów światowych i krajowych.

Uzupełnieniem salonu sprzedaży staje się internetowy sklep czynny 24 godziny na dobę, gdzie można zamówić każdy towar z naszej oferty i w wygodny sposób śledzić realizację zamówienia.
Strona internetowa:www.polmark.pl
Wizytówka:www.polmark.alarmywpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@polmark.pl
Telefon:+48 81 444-66-33
+48 81 748-94-21
+48 81 444-66-33
Ulica:Grygowej 4a
Kod i miasto:20-260 Lublin
Województwo:Lubelskie
Dodatkowe zdjęcia