sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
X Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2012, Warszawa 12-14.03.2012
(2012-03-14)

X Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2012, Warszawa 12-14.03.2012

Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

elektrotechnika.jpg


Targi ELEKTROTECHNIKA na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia oraz systemów alarmowych. Miejscem Targów jest Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się Targi Czystej Energii CENERG (www.cenerg.pl) oraz Targi ŚWIATŁO (www.lightfair.pl).

Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.

Targom towarzyszą liczne konferencje, szkolenia i warsztaty przeznaczone dla instalatorów, inżynierów elektryków, projektantów. Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem będzie cykl szkoleń dla inżynierów elektryków organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Targi ELEKTROTECHNIKA 2012 tradycyjnie połączone będą z kilkunastoma konferencjami, warsztatami i szkoleniami skierowanymi inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru,  instalatorów, a także inwestorów i deweloperów.

Targi uzupełnia Wystawa Czystej Energii CENERG - wydarzenie łączące spotkania branżowe, seminaria i warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży, fachowców i przedstawicieli producentów wystawiających się na Targach.


Organizator:
Agencja SOMA
ul. Bronikowskiego 1,
02 - 796 Warszawa
tel.22/649 76 69,
fax: 22/649 76 83
e-mail: zuzanna.kuhl@agencjasoma.pl


alarmy_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów