sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
15 SPIN, Zakopane 27-28.09.2017
(2017-09-28)

15 SPIN, Zakopane 27-28.09.2017

spin15.png

Na jubileuszową 15-tą edycję SPIN zapraszamy w wyjątkowe miejsce, do stolicy Polskich Tatr. Nosalowy Dwór Resort & Spa łączy w sobie komfortowe przestrzenie dla biznesu, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz unikalny design i wzornictwo. Wykorzystanie najnowocześniejszych trendów w architekturze i hotelarstwie daje gwarancję niezapomnianego pobytu.

Zachęcamy do zarezerwowania czasu w kalendarzu na spotkanie w wyjątkowym gronie Partnerów,

Ekspertów i Projektantów. Branżowemu zdobywaniu wiedzy sprzyjać będzie niepowtarzalny klimat resortu Nosalowy Dwór.

Serdecznie zapraszamy Projektantów instalacji niskoprądowych z obszaru południowej i centralnej Polski do udziału jako uczestników wydarzenia. Producentów i Dystrybutorów rozwiązań branżowych zapraszamy do współpracy i współtworzenia 15 SPIN.

15SPIN_LOGO.png

Świętujmy wspólnie jubileusz 15-lecia SPIN!

Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, przez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów. 

Kontakt:
Magdalena Foltyn | M: +48 603 568 379 | E: mfoltyn@lockus.pl
Aleksandra Pudlik | M: +48 607 060 079 | E: apudlik@lockus.pl

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych.

 
alarmy_rgb1.png


Patronem Medialnym Wydarzenia