sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
16 SPIN, Zakopane 26-27.09.2018
(2018-09-27)
16 SPIN, Zakopane 26-27.09.2018

Nosalowy Dwór Resort & Spa
Oswalda Balzera 21d
34-500 Zakopane

16spin.jpg
 
26.09-27.09.2018r. w hotelu Nosalowy Dwór Business & SPA w Zakopanem, odbędzie się 16 edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.

Wydarzenie adresowane jest do profesjonalistów branży niskich prądów. Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i rozwiązania eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów.

Charakterystyczna dla spotkania, wyjątkowa atmosfera i doceniany poziom merytoryczny, sprawiają, że wydarzenie odbędzie się już po raz szesnasty.   Spotkanie sprzyja swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci branżowi spotykają się, aby współtworzyć wartościowe środowisko do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców omówią efektywne rozwiązania na przykładach.

Partnerzy, którzy potwierdzili swój udział w jesiennej to m.in: Aten, Corning, BKT Elektronik, Johnson Controls, Seagate, Western Digital, Action, NSS/BCS, AssaAbloy, Bosch, DTS Systems, European Security Trading, Produs, Peridect, Absolute PRO, Veracomp, Mobotix, Extreme,  ABB, Emiter, Pulsar, Intelek/Solarix, Siemens.

Podczas dwóch dni konferencji, Nosalowy Dwór stanie się miejscem pełnym technologii niskoprądowych. Konferencja na początku jesieni, będzie dobrym wstępem do planowania przyszłorocznej strategii realizowania projektów.


Rejestracja
: https://spin.lockus.pl/rejestracja/
Termin: 26-27.09.2018
Miejsce: Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane
Kontakt dla Uczestników: Łukasz Haliniak | M: +48 603 302 747 | E: spin@lockus.pl
Więcej info: www.spin.lockus.pl, www.facebook.com/SPINiSPINExtra


 lockusm.jpg

Informacje o Organizatorze:
Lockus sp. z o.o. specjalizuje się we wsparciu realizacji strategii biznesowych poprzez organizację wydarzeń oraz realizowanie projektów marketingowych w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych. www.lockus.plalarmy_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia