sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Zakład Instalacji Elektrycznych i Systemów Zabezpieczeń ELTECH Łukasz Kielar
Zakład Instalacji Elektrycznych i Systemów Zabezpieczeń  ELTECH Łukasz Kielar
Firma ELTECH działa na rynku elektronicznej ochrony mienia. Nasze systemy instalujemy w obiektach prywatnych oraz obiektach użyteczności publicznej.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług, które realizujemy na bazie produktów posiadających stosowne certyfikaty i atesty. Każdy system projektowany jest według specyfikacji danego obiektu, potrzeb oraz upodobań klienta. Do przedstawionego nam problemu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dla każdego zlecenia tworzymy kilka wersji rozwiązań, tak abyście Państwo mieli możliwość porównania, wyboru a co za tym idzie i satysfakcji. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, począwszy od wykonania ekspertyzy, oceny istniejących zagrożeń, opracowania projektów technicznych, wykonania prac montażowych a skończywszy na objęciu opieką serwisową gotowych systemów. Działamy głównie w Gliwicach, Pyskowice, Toszek, Knurów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Chorzów a w razie potrzeby klienta na terenie całego Śląska. Odbyliśmy szkolenia w zakresie zabezpieczeń technicznych  obiektów na wypadek włamania jaki i pożaru.

Posiadamy :

- Koncesje MSWiA nr L-0137/10 w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.
 
- Aktualną Licencje Pracownika Zabezpieczenia Technicznego st. II wyd. przez Ślaskiego Komendanta Policji.

- Aktualne uprawnienia SEP
Strona internetowa:www.eltech-systemy.pl
Wizytówka:www.eltech.alarmywpolsce.pl
Adres e-mail:eltech.gliwice@gmail.com
Telefon:tel. kom. +48 665-803-424
Ulica:Andromedy 34/12
Kod i miasto:44-117 Gliwice
Województwo:Śląskie
Dodatkowe zdjęcia